OpenLayersD8 (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Center
af: Senter

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Error
af: Fout

en: Node
af: Mode

en: Active
af: Aktief

en: Sources
af: Bronne
