OpenLayersD8 (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Center
cs: Na střed

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Description field
cs: Pole s popisem

en: Icon
cs: Ikona

en: View
cs: Zobrazit

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Error
cs: Chyba

en: Node
cs: Uzly

en: Active
cs: Aktivní

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Line
cs: Řádek

en: description
cs: popisek

en: Sources
cs: Zdroje

en: Source type
cs: Typ zdroje

en: Map
cs: Mapa

en: Controls
cs: Ovládání

en: Module name
cs: Název modulu

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: View mode
cs: Režim zobrazení
