OpenLayersD8 (8.x-1.2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ
