OpenLayersD8 (8.x-1.2) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Sources
pa: ਸਰੋਤ
