OpenLayersD8 (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Description field
ur: تفصیل کی فیلڈ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Sources
ur: ذرائع

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
