OpenLucius (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (45 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Body
sr: Главни текст

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Update
sr: Ажурирање

en: Created
sr: Направљено

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Footer
sr: Подножје

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sr: @site је тренутно на одржавању. Ускоро би требало да буде враћен у функцију. Хвала на стрпљењу.

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Changed
sr: Промењен

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Publish content
sr: Објави садржај

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Full content
sr: Пун садржај

en: Promote content to front page
sr: Постави садржај на насловну страну

en: Remove content from front page
sr: Уклони садржај са насловне стране

en: An administrator created an account for you at [site:name]
sr: Администратор је креирао налог за Вас на [site:name]

en: Site branding
sr: Лого

en: HTML Date
sr: <em>HTML</em> тип датума

en: HTML Datetime
sr: <em>HTML</em> тип датум/време

en: HTML Month
sr: <em>HTML</em> тип месеца

en: HTML Week
sr: <em>HTML</em> тип седмице

en: HTML Year
sr: <em>HTML</em> тип године

en: HTML Yearless date
sr: <em>HTML</em> тип датума без године

en: Default long date
sr: Подразумевани дуги тип датума

en: Default short date
sr: Подразумевани кратки тип датума

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Cancel the selected user account(s)
sr: Укини налоге изабраних корисника

en: Unblock the selected user(s)
sr: Одблокирај изабране корисникe

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
sr: Поднет је захтев за гашење налога [user:display-name] на сајту [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
sr: Креирајте нове лозинке за налог [user:display-name] на сајту [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
sr: Детаљи налога [user:display-name] на [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
sr: Налог за корисничко име [user:display-name] на [site:name] (чека на одобренје)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
sr: Детаљи налога [user:display-name] на [site:name] (одобрен)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
sr: Налог [user:display-name] на [site:name] (је блокиран)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
sr: Налог за  [user:display-name] на [site:name] (је обрисан)
