OpenLucius (2.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (117 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Body
ca: Cos

en: Previous
ca: Anterior

en: Register
ca: Registra

en: Submit
ca: Envia

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Administration
ca: Administració

en: Projects
ca: Projectes

en: Project
ca: Projecte

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Update
ca: Actualitza

en: Archive
ca: Arxiva

en: Add new
ca: Afegeix-ne nous

en: week
ca: setmana

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Teaser
ca: Resum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Files
ca: Fitxers

en: Created
ca: Creat

en: Post
ca: Enviament

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Footer
ca: Peu

en: Group ID
ca: ID del grup

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Plain text
ca: Text pla

en: Members
ca: Membres

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ca: @site està actualment en manteniment. El lloc tornarà a funcionar aviat. Gràcies per la vostra paciència.

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Tools
ca: Eines

en: Logout
ca: Sortir

en: second
ca: segona

en: minute
ca: minut

en: Messages
ca: Missatges

en: day
ca: dia

en: month
ca: mes

en: year
ca: any

en: hour
ca: hora

en: Posts
ca: Articles

en: Team
ca: Equip

en: Teams
ca: Equips

en: Changed
ca: Canviat

en: Email Notifications
ca: Notificacions per correu electrònic

en: by
ca: per

en: Privacy
ca: Privacitat

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Questions
ca: Preguntes

en: Group settings
ca: Paràmetres de l'agrupament

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Active users
ca: Usuaris actius

en: Message Body
ca: Cos del missatge

en: Publish content
ca: Publica el contingut

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: Compact
ca: Compacta

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Delete content
ca: Suprimeix el contingut

en: Blocked users
ca: Usuaris bloquejats

en: Archived
ca: Arxivat

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Unpublish content
ca: Retira el contingut

en: Make content sticky
ca: Fes el contingut estàtic

en: Make content unsticky
ca: Fes el contingut no estàtic

en: Promote content to front page
ca: Promou el contingut a la portada

en: Remove content from front page
ca: Elimina el contingut de la portada

en: Save content
ca: Desa el contingut

en: An administrator created an account for you at [site:name]
ca: Un administrador us ha creat un compte a [site:name]

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: files
ca: fitxers

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Fallback date format
ca: Format de data alternatiu

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Search result highlighting input
ca: Destaca els resultats de la cerca realitzada

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Large (480×480)
ca: Gran (480x480)

en: Medium (220×220)
ca: Mitjà (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
ca: Miniatura (100×100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
ca: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
ca: Data HTML

en: HTML Datetime
ca: Data i hora HTML

en: HTML Month
ca: Mes HTML

en: HTML Time
ca: Hora HTML

en: HTML Week
ca: Setmana HTML

en: HTML Year
ca: Any HTML

en: HTML Yearless date
ca: Data HTML sense any

en: Default long date
ca: Format predeterminat de data llarga

en: Default medium date
ca: Format predeterminat per a la data mitjana

en: Default short date
ca: Format predeterminat per a la data curta

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
ca: d/m/Y - H:i

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Block the selected user(s)
ca: Bloqueja el(s) usuari(s) seleccionat(s)

en: Cancel the selected user account(s)
ca: Cancel·la els comptes d'usuari seleccionats

en: Unblock the selected user(s)
ca: Desbloqueja el(s) usuari(s) seleccionat(s)

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
ca: Sol·licitud de cancel·lació del compte de [user:display-name] a [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
ca: Canvi de la informació d'inici de sessió per [user:display-name] a [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name] (pendent d'aprovació per part de l'administrador)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name] (aprovat)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name] (bloquejat)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name] (cancel·lat)

en: Links related to the active user account
ca: Enllaços relacionats amb el compte d'usuari actiu

en: Administrative task links
ca: Enllaços de tasques administratives

en: Site information links
ca: Enllaços a la informació del lloc

en: Site section links
ca: Enllaços a les seccions del lloc

en: User tool links, often added by modules
ca: Enllaços a eines d'usuari, normalment afegits pels mòduls
