OpenLucius (2.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (117 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Register
et: Registreeru

en: Submit
et: Sisesta

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Administration
et: Haldus

en: Projects
et: Projektid

en: Project
et: Projekt

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: Update
et: Uuenda

en: Archive
et: Arhiiv

en: Add new
et: Lisa uus

en: week
et: nädal

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Files
et: Failid

en: Created
et: Loodud

en: Post
et: Postitus

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: RSS
et: RSS vood

en: Footer
et: Jalus

en: File ID
et: Faili ID

en: Authored by
et: Autor

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Members
et: Liikmed

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
et: Hetkel on @site lehel hooldustööd. Oleme varsti tagasi. Täname Teid kannatlikuse eest!

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Tools
et: Tööriistad

en: Logout
et: Logi välja

en: Add Folder
et: Lisa kaust

en: Remove Folder
et: Eemalda kaust

en: Rename Folder
et: Nimeta kaust ümber

en: Folder
et: Kaust

en: second
et: sekund

en: minute
et: minut

en: Messages
et: Sõnumid

en: day
et: päev

en: month
et: kuu

en: year
et: aasta

en: hour
et: tund

en: Posts
et: Postitusi

en: Teams
et: Meeskonnad

en: Changed
et: Muudetud

en: Interval
et: Intervall

en: by
et: postitas

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Group settings
et: Grupi seaded

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Attach files
et: Manusta faile

en: Add comment
et: Lisa kommentaar

en: Publish content
et: Sisu avaldamine

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Compact
et: Kompaktne

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Delete content
et: Kustuta sisu

en: Blocked users
et: Blokeeritud kasutajad

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Unpublish content
et: Sisu muutmine mitteavaldatuks

en: Make content sticky
et: Sisu muutmine kleepuvaks

en: Make content unsticky
et: Sisu kleepuvuse eemaldamine

en: Promote content to front page
et: Sisu tõstmine esilehele

en: Remove content from front page
et: Sisu eemaldamine esilehelt

en: Save content
et: Sisu salvestamine

en: An administrator created an account for you at [site:name]
et: Administraator on loonud sulle konto saidile [site:name]

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: files
et: failid

en: Last page
et: Viimane leht

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: First page
et: Esimene leht

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
et: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
et: HTML Kuupäev

en: HTML Datetime
et: HTML Kuupäev ja kellaaeg

en: HTML Month
et: HTML Kuu

en: HTML Time
et: HTML Aeg

en: HTML Week
et: HTML Nädal

en: HTML Year
et: HTML Aasta

en: HTML Yearless date
et: HTML Ilma aastata kuupäev

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
et: d/m/Y - H:i

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Block the selected user(s)
et: Blokeeri valitud kasutaja(d)

en: Cancel the selected user account(s)
et: Tühista valitud kasutaja(te) konto(d)

en: Unblock the selected user(s)
et: Tühista blokeering valitud kasutajatelt

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] kustutamise soov saidil [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] parooli muutmise soov saidil [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
et: Kasutajakonto [user:display-name] detailid lehel [site:name] (ootab administraatori kinnitust)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed saidil [site:name] (kinnitatud)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name] (blokeeritud)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
et: Konto [user:display-name] andmed saidil [site:name] (tühistatud)

en: Links related to the active user account
et: Aktiivse kasutajaga seotud lingid

en: Administrative task links
et: Haldustööde lingid

en: Site information links
et: Saidi info lingid

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid
