OpenLucius (2.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Body
ka: ტანი

en: Previous
ka: წინა

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Add new
ka: ახლის დამატება

en: Add
ka: დამატება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Files
ka: ფაილები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Post
ka: პოსტი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Group ID
ka: ჯგუფის ID

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: Authored by
ka: ავტორი

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ka: @site დროებით გამორთულია. ჩვენ მალე დავბრუნდებით, გმადლობთ მოთმინებისთის.

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Posts
ka: პოსტები

en: by
ka: ავტორი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი
