OpenLucius (2.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Files
mn: Файлууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Post
mn: Бичлэг

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: File ID
mn: Файл ID

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
mn: @site хуудас засвартай байна. Удахгүй ажиллах тул түр хүлээгээд дахин хандана уу.

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: by
mn: аар

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Search index
mn: Хайлтын индекс
