OpenLucius (2.0.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Body
eo: Korpo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Administration
eo: Administrado

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Files
eo: Dosieroj

en: Created
eo: Kreita

en: Question
eo: Demando

en: Post
eo: Afiŝo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Published
eo: Publikigita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eo: @site nun estas administrata.  Ni baldaŭ denove publikigos ĝin. Dankon pro via pacienco.

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: second
eo: dua

en: English
eo: Angla

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: People
eo: Uzantoj

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Dutch
eo: Nederlanda
