OpenLucius (2.0.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (59 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Submit
hr: Pošalji

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Administration
hr: Administracija

en: Project
hr: Projekt

en: Find out more
hr: Saznaj više

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Add new
hr: Dodaj novi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Files
hr: Datoteke

en: Created
hr: Stvoreno

en: Question
hr: Pitanje

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Footer
hr: Podnožje

en: Published
hr: Objavljeno

en: File ID
hr: ID datoteke

en: Authored by
hr: Autor

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hr: @site je trenutno van mreže. Uskoro bi trebao biti umrežen. Hvala na strpljenju.

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Tools
hr: Alati

en:  ago
hr:  ranije

en: Logout
hr: Odjava

en: English
hr: Engleski

en: Messages
hr: Poruke

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Posts
hr: Unosi

en: People
hr: Korisnici

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Publish content
hr: Objavi sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Unpublish content
hr: Prekini objavu sadržaja

en: Make content sticky
hr: Učini sadržaj ljepljivim

en: Make content unsticky
hr: Ukloni ljepljivost sa sadržaja

en: Promote content to front page
hr: Promoviraj sadržaj na naslovnicu

en: Remove content from front page
hr: Degradiraj sadržaj s naslovnice

en: Save content
hr: Spremi sadržaj
