OpenLucius (2.0.0-alpha5) - en to ht translation catalogue (23 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: Files
ht: Fichye

en: Footer
ht: Pye paj

en: Tools
ht: Outi

en: Changed
ht: Chanje

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Not applicable
ht: Pa aplikab

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Save content
ht: Anrejistre kontni

en: Not specified
ht: Pa espesifye

en: Large (480×480)
ht: Laj (480x480)

en: Medium (220×220)
ht: Mwayèn

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè

en: Block the selected user(s)
ht: Bloke itilizatè ki seleksyone a(yo)

en: Cancel the selected user account(s)
ht: Anile itilizatè ki seleksyone a(yo)

en: Unblock the selected user(s)
ht: Debloke itilizatè ki seleksyone a(yo)
