OpenLucius (2.0.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (56 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ

en: Post
kn: ಬರಹ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Group ID
kn: ಸಮೂಹದ ಐಡಿ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Add Folder
kn: ಕಡತಕೋಶವನ್ನು ಸೇರಿಸು

en: Rename Folder
kn: ಫೋಲ್ಡರಿನ ಹೆಸರನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸು

en: Folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: second
kn: ಎರಡನೆಯ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: activity
kn: ಚಟುವಟಿಕೆ

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>

en: day
kn: ದಿನ

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: People
kn: ಜನರು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Privacy
kn: ಗೌಪ್ಯತೆ

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: Message Body
kn: ಸಂದೇಶದ ಮುಖ್ಯ ಭಾಗ

en: All Files
kn: ಎಲ್ಲಾ ಕಡತಗಳು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ

en: Log Out
kn: ಹೊರ ನಿರ್ಗಮಿಸು
