OpenLucius (2.0.0-alpha5) - en to my translation catalogue (44 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Email notifications
my: အီးမေး(လ်) သတိပေးချက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Add new
my: အသစ်ထည့်သွင်းရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
my: @site ပြုပြင်ထိန်းသိမ်း နေပါသည်။ မကြာမီ ပြန်လည်အသုံးပြုနိုင်ပါမည်။ ကျေးဇူးတင်ပါသည်...

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: second
my: ဒုတိယမြောက်

en: minute
my: မိနစ်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: day
my: နေ့

en: month
my: လ

en: year
my: နှစ်

en: hour
my: နာရီ

en: People
my: လူများ

en: Privacy
my: ပုဂ္ဂလိကလွတ်လပ်ခွင့်

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်
