OpenLucius (2.0.0-alpha5) - en to pa translation catalogue (23 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ

en: People
pa: ਲੋਕ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ
