OpenLucius (2.0.0-alpha5) - en to si translation catalogue (21 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Body
si: බඳ

en: Previous
si: පෙර

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
si: @site මෙම මොහොතේ අලුත් වැඩියා  කෙරෙමින් පවතී. ස්වල්ප මොහොතකින් අප නැවත පැමිණෙනු ඇත. රැදී සිටියට ස්තුතියි.

en: second
si: තත්පර

en: minute
si: මිනිත්තු

en: day
si: දවස

en: month
si: මාසය

en: year
si: අවුරුද්ද

en: hour
si: පැය

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා
