OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to az translation catalogue (111 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Body
az: Tərkib

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Submit
az: Təqdim

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Book
az: kitab

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Add new
az: Yenisin əlavə et

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Files
az: Fayllar

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Plain text
az: Adi mətn

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
az: @site hazırda təmirdədir. Tezliklə qayıtmalıyıq. Səbr etdiyiniz üçün təşəkkürlər.

en: Anonymous
az: Anonim

en: Tools
az: Alətlər

en: Defaults
az: Defoltlar

en: English
az: İngilis

en: Messages
az: Mesajlar

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Posts
az: Postlar

en: People
az: İnsan

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Publish content
az: Məzmunu dərc edin

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Not applicable
az: Tətbiq edilmir

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Compact
az: Kompakt

en: Book page
az: Kitab səhifəsi

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Delete content
az: Məzmunu silin

en: Entities
az: Entitilər

en: Full content
az: Tam məzmun

en: Unpublish content
az: Məzmunu dərcdən çıxarın

en: Make content sticky
az: Məzmunu yapışqan edin

en: Make content unsticky
az: Məzmunu yapışqansız edin

en: Promote content to front page
az: Məzmunu ön səhifəyə təşviq edin

en: Remove content from front page
az: Məzmunu ön səhifədən silin

en: Save content
az: Məzmunu yadda saxlayın

en: An administrator created an account for you at [site:name]
az: Administrator sizin üçün [site:name] ünvanında hesab yaratdı

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: files
az: fayllar

en: Not specified
az: Qeyd edilməmişdir

en: Last page
az: Son səhifə

en: Book Page
az: Kitab Səhifəsi

en: Fallback date format
az: Geriyə tarix formatı

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Search result highlighting input
az: Axtarış nəticəsini vurğulayan daxiletmə

en: Primary admin actions
az: Əsas admin hərəkətləri

en: Large (480×480)
az: Böyük (480×480)

en: Medium (220×220)
az: Orta (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
az: Miniatür (100×100)

en: HTML Date
az: HTML Tarixi

en: HTML Datetime
az: HTML Tarix vaxtı

en: HTML Month
az: HTML ayı

en: HTML Time
az: HTML vaxtı

en: HTML Week
az: HTML Həftəsi

en: HTML Year
az: HTML ili

en: HTML Yearless date
az: HTML İlsiz tarix

en: Default long date
az: Defolt uzun tarix

en: Default medium date
az: Defolt orta tarix

en: Default short date
az: Defolt qısa tarix

en: User account menu
az: İstifadəçi hesabı menyusu

en: Block the selected user(s)
az: Seçilmiş istifadəçi(lər)i bloklayın

en: Cancel the selected user account(s)
az: Seçilmiş istifadəçi hesablarını ləğv edin

en: Unblock the selected user(s)
az: Seçilmiş istifadəçi(lər)i blokdan çıxarın

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
az: [site:name] ünvanında [user:display-name] üçün hesabın ləğvi sorğusu

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
az: [site:name] ünvanında [user:display-name] üçün əvəzedici giriş məlumatı

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
az: [site:name] ünvanında [user:display-name] üçün hesab təfərrüatları

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
az: [site:name] ünvanında [user:display-name] üçün hesab təfərrüatları (admin təsdiqini gözləyir)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
az: [site:name] ünvanında [user:display-name] üçün hesab təfərrüatları (təsdiq edilmişdir)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
az: [site:name] ünvanında [user:display-name] üçün hesab təfərrüatları (bloklanıb)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
az: [user:display-name] üçün [site:name] ünvanında hesab təfərrüatları (ləğv edilib)

en: Links related to the active user account
az: Aktiv istifadəçi hesabı ilə əlaqəli bağlantılar

en: Administrative task links
az: İnzibati tapşırıq bağlantıları

en: Site information links
az: Sayt məlumat bağlantıları

en: Site section links
az: Sayt bölməsi bağlantıları

en: User tool links, often added by modules
az: Tez-tez modullar tərəfindən əlavə olunan istifadəçi aləti bağlantıları
