OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to be translation catalogue (85 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: Previous
be: Папярэдні

en: weight
be: вага

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Submit
be: Захаваць

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Manager
be: Кіраўнік

en: Administration
be: Кіраванне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Book
be: Падшыўка

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Add new
be: Дадаць новага(ую)

en: week
be: тыдзень

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Files
be: Файлы

en: Created
be: Створана

en: Question
be: Пытанне

en: Post
be: Допіс

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Published
be: Апублікавана

en: File ID
be: Файл ID

en: File size
be: Памер файла

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
be: @site у рэжыме абслугоўвання. Мы хутка вернемся. Дзякуй за разуменне.

en: Anonymous
be: Ананім

en: Tools
be: Прылады

en: Order
be: Парадак

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Logout
be: Выйсці

en: second
be: секунда

en: minute
be: хвіліна

en: English
be: Ангельская

en: day
be: дзень

en: month
be: месяц

en: year
be: год

en: hour
be: гадзіна

en: Posts
be: Допісы

en: People
be: Карыстальнікі

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Dutch
be: Галандская

en: Publish content
be: Апублікаваць змесціва

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Not applicable
be: Не датычыцца

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Compact
be: Кампактны

en: Book page
be: Старока кнігі

en: tabs
be: панэлі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Full content
be: Усё змесціва

en: Unpublish content
be: Неапублікоўваць змесціва

en: Make content sticky
be: Пазначыць змесціва птушкай

en: Make content unsticky
be: Адмяніць пазначэнне змесціва

en: Promote content to front page
be: Прасоўваць змесціва на галоўную старонку

en: Remove content from front page
be: Выдаліць змесціва з галоўнай старонкі

en: Save content
be: Захаваць змесціва

en: An administrator created an account for you at [site:name]
be: Адміністратар стварыў для вас рахунак карыстальніка на сайце [site:name]

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Not specified
be: Не вызначана

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
