OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Body
br: Korf

en: Previous
br: Diarog

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Administration
br: Mererezh

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Logout
br: Digevreañ

en: Administrator
br: Melestrer
