OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to ga translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Category
ga: Ábhar

en: Book
ga: Leabhar

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Order
ga: Ordú

en: Logout
ga: Logáil amach

en: English
ga: Béarla

en: Edit
ga: Déan eagarthóireacht ar

en: month
ga: mí

en: year
ga: bliain
