OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to sq translation catalogue (37 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Body
sq: Trupi

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Administration
sq: Administrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Book
sq: Libri

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Question
sq: Pyetja

en: Post
sq: Dërgimi

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sq: @site për momentin është në riparim. Do të kthehemi përsëri së shpejti. Ju faleminderit për durimin.

en: Anonymous
sq: Anonim

en: English
sq: Anglisht

en: Posts
sq: Dërgime

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: Book page
sq: Faqe libri
