OpenLucius (2.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (28 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Body
am: አካል

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Submit
am: አስገባ

en: Group
am: ቡድን

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Update
am: አዘምን

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
am: @site በአሁኑ ሰዓት ማስተካከያ እየተደረገለት ነው፡፡ በቅርብ ጊዜ ውስጥ ወደነበረበት ይመለሳል፡፡ ለትዕግስቷ እናመሰግናለን!

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Tabs
am: ትሮች

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
