OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (60 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: weight
bg: Тегло

en: Submit
bg: Запис

en: Group
bg: Група

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Administration
bg: Администриране

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Book
bg: Книга

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: week
bg: седмица

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Question
bg: Въпрос

en: Post
bg: Публикация

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Footer
bg: Под черта

en: Published
bg: Публикувано

en: Authored by
bg: Написано от

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bg: @site в момента е в техническа профилактика. Ще бъде достъпен в най-скоро време. Благодарим ви за търпението.

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Order
bg: Поръчка

en: English
bg: Английски

en: Messages
bg: Съобщения

en: year
bg: година

en: Posts
bg: Мнения

en: People
bg: Потребители

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...

en: Dutch
bg: Холандски

en: Publish content
bg: Публикувай съдържание

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Book page
bg: Страница от книга

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Unpublish content
bg: Отмени публикацията на съдържанието

en: Make content sticky
bg: Постави съдържанието в началото на сипсъка

en: Make content unsticky
bg: Отмени  публикуването на съдържанието в началото на сипсъка

en: Promote content to front page
bg: Постави съдържанието на началната страница

en: Remove content from front page
bg: Премахни съдържанието от началната страница

en: Save content
bg: Запази съдържанието

en: An administrator created an account for you at [site:name]
bg: Администраторът  на сайта създаде акаунт за Вас в [site:name]
