OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to jv translation catalogue (62 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Body
jv: Isi

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Register
jv: Ndaftar

en: Submit
jv: Kirim

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Book
jv: Buku

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Add new
jv: Tambah anyar

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Question
jv: Pitakonan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: File ID
jv: ID berkas

en: File size
jv: Ukuran berkas

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
jv: @site saiki lagi di beneri. Mengko arep mbalik manéh secepeté. Maturnuwun sampun purun nunggu.

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Order
jv: Urutan

en: Logout
jv: Metu

en: English
jv: Basa Inggris

en: Posts
jv: Kiriman

en: People
jv: Pawongan

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...

en: Dutch
jv: Belanda

en: Publish content
jv: Kontén sing dipacak

en: User account
jv: Akun panganggo

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: Book page
jv: Kācā buku

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Unpublish content
jv: Konten ājā dipacak

en: Make content sticky
jv: Dadeknā konten pucuk

en: Make content unsticky
jv: Ora dadi konten pucuk

en: Promote content to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Remove content from front page
jv: Mbuwang konten sākā kācā ngarep

en: Save content
jv: Simpen konten

en: An administrator created an account for you at [site:name]
jv: Administrator nggawé akun kanggo Sampéyan nang [site:name]

en: Entity ID
jv: ID Entiti
