OpenLucius (2.0.0-alpha7) - en to kk translation catalogue (44 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: weight
kk: салмақ

en: Register
kk: Тіркеу

en: Submit
kk: Жіберу

en: Groups
kk: Группалар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Book
kk: Кітап

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Post
kk: Жазба

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored by
kk: Автор

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kk: Қазір сайтта жөндеу жұмыстары жүріп жатыр.

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: English
kk: Ағылшын

en: Messages
kk: Хаттар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0

en: Dutch
kk: Голланд

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Book page
kk: Кітап беті

en: An administrator created an account for you at [site:name]
kk: Басқарушы сіз үшін [site:name] сайтында есеп құрды
