OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Item
be: Элемент

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Links
be: Спасылкі

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Options
be: Налады

en: Created
be: Створана

en: Question
be: Пытанне

en: Explanation
be: Тлумачэнне

en: Vote
be: Голас

en: General
be: Агульны

en: Authored on
be: Дата:

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Locked
be: Зачынены
