OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Item
fi: Nimike

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Links
fi: Linkit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: User
fi: Käyttäjä

en: Options
fi: Valinnat

en: Created
fi: Luotu

en: Question
fi: Kysymys

en: Voting
fi: Äänestys

en: Explanation
fi: Selitys

en: Vote
fi: Äänestä

en: Success
fi: Onnistui

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Questions
fi: Kysymykset

en: Anonymous user
fi: Anonyymi käyttäjä

en: Authenticated user
fi: Sisäänkirjautunut käyttäjä

en: Locked
fi: Lukittu

en: Errors
fi: Virheet

en: Expand all
fi: Laajenna kaikki

en: Your vote has been saved.
fi: Arviosi on tallennettu.
