OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Item
pl: Element

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Links
pl: Odnośniki

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: User
pl: Użytkownik

en: Options
pl: Opcje

en: Created
pl: Utworzono

en: Question
pl: Pytanie

en: Voting
pl: Ocena

en: Explanation
pl: Objaśnienie

en: Vote
pl: Głosuj

en: Success
pl: Sukces

en: General
pl: Ogólne

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Questions
pl: Pytania

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Errors
pl: Błędy

en: Your vote has been saved.
pl: Twoja ocena została zapisana.
