OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Links
ps: تړوني

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: User
ps: غړی

en: General
ps: ټوليز
