OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Question
sq: Pyetja

en: Explanation
sq: Shpjegimi

en: Vote
sq: Voto

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim
