Open Restaurant (8.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Read more
mg: Tohiny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo
