Open Restaurant (8.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (34 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: - All -
my: - အားလုံး -
