Open Restaurant (8.x-2.0-beta2) - en to hy translation catalogue (40 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Layout settings
hy: Դասավորության կարգավորումներ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն
