Open Restaurant (8.x-2.0-beta2) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Menu
ta: பட்டி

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Location
ta: இடம்

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்

en: Blog
ta: வலைப்பு

en: Menus
ta: பட்டிகள்
