Open Restaurant (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (58 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Read more
az: Ətraflı

en: On
az: Aktiv

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Icon
az: İconka

en: View
az: Görünüş

en: Menu
az: Menyu

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Desc
az: azaldın

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Caption
az: Başlıq

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Blocks
az: Bloklar

en: Menus
az: Menyular

en: Language code
az: Dil kodu

en: Layout settings
az: Layout parametrləri

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: About
az: Haqqında

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Styles
az: Üslublar
