Open Restaurant (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (41 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: On
ka: ჩართვა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Menu
ka: მენიუ

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Plugins
ka: ჩანართები

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: - All -
ka: - ყველა -
