Open Restaurant (8.x-2.0) - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Categories
mk: Категории

en: Settings
mk: Поставки

en: Contact
mk: Контакт

en: Location
mk: Локација

en: Navigation
mk: Навигација

en: Blocks
mk: Блокови

en: Menus
mk: Менија

en: - All -
mk: - Сите -
