Open Restaurant (8.x-2.0) - en to ne translation catalogue (48 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: On
ne: माथि

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Menu
ne: मेनु

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Location
ne: स्थान

en: Authored by
ne: लेखक

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Blog
ne: ब्लग

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Menus
ne: मेनु

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Layout settings
ne: लेआउट सेटिङहरू

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: About
ne: बारेमा

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
