Open Restaurant (8.x-2.00-alpha3) - en to jv translation catalogue (45 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Read more
jv: Candhaké

en: Categories
jv: Kategori

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: View
jv: Tampilan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Contact
jv: Kontak

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Location
jv: Lokasi

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Width
jv: Ambané

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Blocks
jv: Blok

en: Menus
jv: Menu

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Featured
jv: Fitur

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: About
jv: Ngenani

en: Default theme
jv: Téma gawan

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Asc
jv: Urut Maju
