Open Restaurant (8.x-2.01) - en to be translation catalogue (55 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Read more
be: Чытаць далей

en: On
be: На

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Menu
be: Меню

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Width
be: Шырыня

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Blog
be: Блог

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Caption
be: Загаловак

en: Apply
be: Ужыць

en: Blocks
be: Блокі

en: Menus
be: Меню

en: Language code
be: Код мовы

en: Layout settings
be: Налады размеркавання

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: About
be: Аб

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Text value
be: Тэкставае значэнне

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст
