Open Restaurant (8.x-2.01) - en to ps translation catalogue (36 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Caption
ps: نوم

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Plugins
ps: لګونونه

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
