Open Restaurant (8.x-2.01) - en to ug translation catalogue (41 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Location
ug: ئورنى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Address
ug: ئادرېس

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Blog
ug: بلوگ

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Caption
ug: تېما

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب

en: - All -
ug: ھەممىسى
