Open Restaurant (8.x-2.10) - en to ca translation catalogue (79 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Images
ca: Imatges

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Read more
ca: Llegeix més

en: On
ca: Actiu

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Icon
ca: Icona

en: View
ca: Mostra

en: Menu
ca: Menú

en: Teaser
ca: Resum

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Photos
ca: Fotografies

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Width
ca: Amplada

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Price
ca: Preu

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Navigation
ca: Navegació

en: Blog
ca: Bloc

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Caption
ca: Subtítol

en: Changed
ca: Canviat

en: Photo
ca: Foto

en: Apply
ca: Aplica

en: Plugins
ca: Connectors

en: Blocks
ca: Blocs

en: Menus
ca: Menús

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Select theme
ca: Selecciona el tema

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Featured
ca: Distintiu

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: About
ca: Detalls

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Admin
ca: Administrador

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Config
ca: Configuració

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Posted on
ca: Publicat a

en: Subscribe to @title
ca: Subscriu-te a @title

en: Master
ca: Mestre

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: With selection
ca: Amb la selecció

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
