Open Restaurant (8.x-2.10) - en to mn translation catalogue (37 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Menu
mn: Цэс

en: Email
mn: Имэйл

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Location
mn: Байрлал

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Width
mn: Өргөн

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Blog
mn: Блог

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх
