Open Restaurant (8.x-2.11) - en to bg translation catalogue (48 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Read more
bg: Пълен текст

en: On
bg: Включи

en: Categories
bg: Категории

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Menu
bg: Меню

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Email
bg: Е-поща

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Authored by
bg: Написано от

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Price
bg: Цена

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Navigation
bg: Навигация

en: Blog
bg: Блог

en: Apply
bg: Търси

en: Language switcher
bg: Превключвател на езици

en: Blocks
bg: Блокове

en: Menus
bg: Менюта

en: Language code
bg: Код на език

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи
