Open Restaurant (8.x-2.11) - en to te translation catalogue (40 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Pages
te: పేజీలు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: View
te: చూడు

en: Menu
te: మెనూ

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Address
te: చిరునామా

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Blog
te: బ్లాగు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Translation
te: అనువాదం

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి

en: Save and continue
te: భద్రపరిచి కొనసాగండి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Basic block
te: ప్రాథమిక నిరోధం
