Open Restaurant (8.x-2.20) - en to eo translation catalogue (50 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Read more
eo: Legu pli

en: On
eo: Ŝaltita

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Navigation
eo: Navigado

en: Blog
eo: Blogo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Language switcher
eo: Lingva ŝaltilo

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Menus
eo: Menuoj

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Posted on
eo: Afiŝita

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
