Open Restaurant (8.x-2.50) - en to nn translation catalogue (47 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Images
nn: Bilete

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Read more
nn: Les meir

en: On
nn: På

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Event
nn: Hending

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Contact
nn: Kontakt

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Location
nn: Stad

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Price
nn: Pris

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Navigation
nn: Navigering

en: Blog
nn: Blogg

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Menus
nn: Menyar

en: Language code
nn: Språkkode

en: Featured
nn: Framheva

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: - All -
nn: - Alle -
