Open Restaurant (8.x-2.60) - en to ast translation catalogue (35 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Read more
ast: Lleer más

en: Categories
ast: Categoríes

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Menu
ast: Menú

en: Updated
ast: Anováu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Contact
ast: Contautu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Location
ast: Llugar

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Width
ast: Anchu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Blog
ast: Blogue

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir
